Cíl pro jaro? Jednoznačně záchrana. Klub z Blanenska je v tabulce po první půlce sezony desátý...

Info Jana Sedláka o soustředění Lipovce

Soustředění se konalo od středy 21. února (večer) do neděle 25. února.

Ubytováni jsme byli v penzionu U Hráze přímo v Luhačovicích.

Trénovali jsme 3 x denně. Celkem se účastnilo 12 hráčů, a to jmenovitě: Vojtěch Zouhar, Jan Sedlák, Stanislav Marušák, Ondřej Školař, Michal Zouhar, Vladimír Šíbl, Ondřej Sedlák, Richard Sedlák, Filip Musil, Lukáš Musil, Horáček Luděk, Vágner Vít  + Horáček Radim (z důvodu zranění netrénoval).

Využívali jsme k běhání perfektní trasu kolem Luhačovické přehrady + přilehlé okolí, k regeneraci jsme využili sportovní areál Radostova.

Ve čtvrtek jsme absolvovali 2 tréninky pod vedením kondičních trenérů Františka Vrby a Miroslava Sedláka. Večer jsme sehráli na umělé trávě v Luhačovicích přátelský zápas s týmem Nevšová.

V pátek jsme absolvovali další 2 tréninkové jednotky + regeneraci v areálu Radostova.

V sobotu jsme absolvovali další 2 tréninky a odpoledne jsme se účastnili zápasu první fotbalové ligy Slovácko – Sparta.

V neděli ráno jsme naposledy trénovali a odpoledne jsme sehráli přátelský zápas, ale už v Blansku s týmem Slovan Brno.

Celkově bylo soustředění na perfektní úrovni, se všemi službami jsme byli maximálně spokojeni. Chtěl bych všem zúčastněným jménem trenérského dua moc poděkovat za absolvování tohoto náročného programu.

Věříme, že v jarní části se nám nabrané fyzické síly zúročí v boji o záchranu v soutěži.

Jedinou stinnou stránkou byla neúčast našich dorostenců, kteří nám krátce před objezdem oznámili, že nepojedou. Ale tohle asi není jen problém našich dorostenců – myslím si, že aktuálně s přístupem mladých hráčů se potýká mnoho mančaftů. Smutné je, že soustřední se mohou zúčastnit a absolvovat naši starší hráči, kteří jsou věkem 35 – 43 roků a mladým se prostě nechce. Škoda !!!!!!

Výsledky Lipovce z minulého týdne

Lipovec (I.B) - Nevšová (I.A Zlínska) 2:3 (0:1), hráno ve čtvrtek na UT v Luhačovicích v rámci soustředění Lipovce

Branky Lipovce: Šíbl 2

Lipovec (I.B) - Slovan Brno (I.B) 3:2 (3:2), hráno v neděli na UT v Blansku