739 404 881 info@sokol-lipovec.cz

i.b TŘÍDA MUŽŮ,SK.A

ROZPIS UTKÁNÍ MUŽŮ PODZIM 2020

NE 9.8.     17.00  LIPOVEC-BABICE

SO 15.8.   17.00  VYSOČANY/ŠOŠŮVKA-LIPOVEC (hř.Vysočany)

NE 23.8.    17.00  LIPOVEC-PODOLÍ

NE 30.8.    16.30  LIPOVEC-MEDLÁNKY

NE 6.9.      16.00  RÁJEC-LIPOVEC

 NE 13.9.   volno (Černá Hora se odhlásila ze soutěže)

SO 19.9.    15.30  KOBEŘICE-LIPOVEC

NE 27.9.     15.30  LIPOVEC-BOSKOVICE B

NE 4.10.     15.00  ČEBÍN-LIPOVEC

NE 11.10.    15.00  LIPOVEC-BOHDALICE

NE 18.10.    14.30  VEVERSKÁ BÍTÝŠKA-LIPOVEC (hř.Dolní Loučky)

NE 25.10.    14.30  LIPOVEC-LELEKOVICE

NE 1.11.      14.00  VILÉMOVICE-LIPOVEC

 

 

řípravné utkání 6.6.2020 LIPOVEC-PROTIVANOV 3:4

                              13.6.2020  LIPOVEC-ROUSÍNOV 3:3

                              11.7.2020 16.00 DOUBRAVICE-LIPOVEC 5:5

                              25.7.2020  17.00 PROTIVANOV-LIPOVEC zrušeno

                            1.8 2020 11.00 BLANSKO U19-LIPOVEC 5:2

Předkolo Krajského poháru  ST 29.7. 17.30 - LIPOVEC-SLATINA 1:3 (0:1) Zouhar Michal

Krajský pohár JmKFS 2020/2021

Milotice - Blatnice 4:2 (2:1)

Branky: 9. Antoš, 43. Vaško, 79. (PK) Kundrata, 87. Jankovič - 40. (PK) Štefánek, 78. Peřina

Diváků: 90

 

Strážnice - Dubňany 1:9 (0:5)

Branky: 52. Lípa - 19., 20. a 37. Čerňan, 39. a 67. Sviták, 8. Zelinka, 53. Křižka, 59. Salajka, 75. Chaloupka

Diváků: 30

 

Kozojídky - Velká nad Veličkou 1:2 (1:2)

Branky: 9. Březina - 29. a 42. Horák

ČK: 72. Kurečka (Kozojídky)

Diváků: 269

 

Dolní Bojanovice - Šardice 0:1 (0:0)

Branka: 71. Valenta

Diváků: 200

 

Přímětice - Jevišovice-Mikulovice 4:1 (1:0)

Branky: 72. a 84. Samaš, 25. Šrubař, 69. Meluš - 88. (PK) Pojer

Diváků: 50

 

Únanov - Šatov 3:1 (1:1)

Branky: 27. Zimmermann, 67. Tunka, 90. Lukáš - 35. Czucz

Diváků: 65

 

Přibice - FK Znojmo 1:3 (1:1)

Branky: 16. Patloka - 15. a 66. Németh, 75. Vystrčil

Diváků: 70

 

Valtice - Novosedly 3:2 (3:0)

Branky: 14. Ryšavý, 24. Barvíř, 39. Pavlica - 64. Němeček, 66. Ledvina

Diváků: 100

 

Kyjov - Bučovice 5:0 (1:0)

Branky: 62. a 65. Hynčica, 23. Polášek, 60. Dufek, 86. Macek

ČK: 56. Kachlík (Bučovice)

Diváků: 30

 

Tvrdonice - Velké Bílovice 2:2, na penalty 3:2

Branky: 68. Darmovzal, 74. Mráz - 28. Ferbar, 65. Osička O.

Diváků: 100

 

Uhřice - Nikolčice 5:0 (2:0)

Branky: 2., 17. a 80. Šnejdar, 74. Kopřiva, 82. (PK) Rotrekl

Diváků: 150

 

Lipovec - Slatina 1:3 (0:1)

Branky: 87. Zouhar M. - 19. Hoffmann, 60. Válka, 63. Klimeš

Diváků: 70

 

Kobeřice - Újezd u Brna 1:3 (1:1)

Branky: 39. Beneš - 64. a 77. Malásek, 21. Klika

ČK: 74. Horáček (Újezd)

Diváků: 80

 

Střelice - Zbraslav 2:0 (2:0)

Branky: 6. Sláma, 31. Kozel

ČK: 88. Pavliš - 72. Vít M., 88. Dufek

Diváků: 98

 

Lelekovice - Želešice 7:1 (3:1)

Branky: 8., 11., 68. a 72. Šuler, 84. a 86. Pokorný M., 9. Pokorný J. - 22. Fišák

Diváků: 177

 

Podolí - Šlapanice 0:2 (0:1)

Branky: 40. Klaška, 71. Vlach

ČK: 55. Kepák (Šlapanice)

Diváků: 150