739 404 881 info@sokol-lipovec.cz

ZMĚNY V NAŠI SKUPINĚ "A" V SEZONĚ 2019/20 

Soběšice - postup, Dražovice, Křenovice, Drnovice - sestup. 
Svratka B a Kohoutovice přesunuti do skupiny B. 
Postupy z okresů do A skupiny: Lelekovice, Bohdalice, Boskovice B 
Z jiných skupin do A: Podolí, Veverská Bítýška, Kobeřice 


Losovací čísla: 
1 Lelekovice 
2 Lipovec 
3 Veverská Bítýška 
4 Podolí 
5 Vysočany-Šošůvka 
6 Babice nad Svitavou 
7 Bohdalice 
8 Čebín 
9 Vilémovice 
10 Černá Hora 
11 Boskovice B 
12 Medlánky 
13 Kobeřice 
14 Rájec-Jestřebí

1. FC Medlánky 13    10    0    3    38:16    30    
2. SK Babice nad Svitavou 13      9    2    2    36:14    29    
3. FC Veverská Bítýška 13      9    0    4    35:21    27    
4. TJ Vilémovice 13      7    2    4    36:24    23    
5. AC Lelekovice 13      6    3    4    25:19    21    
6. FK Podolí u Brna 13      7    0    6    26:24    21    
7. FK Rájec-Jestřebí 13      6    1    6    29:27    19    
8. FK Černá Hora 13      6    1    6    21:29    19    
9. TJ Sokol Bohdalice 13      6    0    7    24:32    18    
10. SK Sokol Lipovec 13      4    4    5    25:26    16    
11. TJ Sokol Kobeřice 13      4    2    7    16:27    14    
12. FK Vysočany - Šošůvka 13      3    2    8    22:34    11    
13. FC Čebín 13      2    2    9    14:30     8    
14. FC Boskovice „B“ 13      2    1    10    17:41     7    


 


 

i.b.třída,sk.a,rozpis mUŽI

11.8. 17.00 LIPOVEC - LELEKOVICE 0:0

NE 18.8. 17.00 LIPOVEC-RÁJEC 2:6 (1:4) 23.Šíbl Vladimír,80.Sedlák Richard - 5.a 17.Fojt Patrik,58. a 89.Pšikal Jan,10.Nečas Jan,28.Macháček Libor

NE 25.8. 17.00 LIPOVEC-VEVERSKÁ BÍTÝŠKA 3:0 (2:0) 17.Horáček Luděk,43.Zouhar Michal,72.Sedlák Richard

SO 31.8. 16.30 PODOLÍ-LIPOVEC 1:3 (0:1) 80.Kovelský Petr- 27. a 85. Sedlák Richard,70.Šíbl Vladimír

NE 8.9. 16.00 LIPOVEC-VYSOČANY 1:2 (0:0) 85.Sedlák Richard-54.Doležel Petr,59.Petržel Aleš

SO 14.9. 16.00 BABICE-LIPOVEC 3:3 (2:2) 37. a 64.Kučera Martin,17.Pokruta Lukáš-8.Horáček Luděk,21.Sedlák Richard,63.Kučera Petr

NE 22.9. 15.30 LIPOVEC-BOHDALICE 3:0 (1:0) 20.,55.a 86.Sedlák Richard

NE 29.9. 15.00 ČEBÍN-LIPOVEC 1:1 (0:0) 50.Kazda Jan-63.Šíbl Vladimír

NE 6.10. 15.00 LIPOVEC-VILÉMOVICE 2:3 (1:1) 24.a 86.Sedlák Richard-20.Jarůšek Tomáš,50.Kuropata Radomír,77.Heger Tomáš

SO 12.10 15.00 ČERNÁ HORA-LIPOVEC 3:0 (2:0) 32.,45.a 61.Širůček Zdeněk

NE 20.10 14.30 LIPOVEC-BOSKOVICE B 5:1 (3:1) 3. a 81. Sedlák Richard,40.a 84.Zouhar Michal,36.Bayer Patrik vlastní-1.Zouhar Vojtěch vlastní

SO 26.10. 14.30 MEDLÁNKY-LIPOVEC 5:1 (2:1) 6.a 61. Šudoma Michal,29.Dutka Dominik,81.Teslík Jozef,84.Pýcha Tomáš-41.Sedlák Richard

NE 3.11. 14.00 LIPOVEC-KOBEŘICE 1:1 (1:0) 60.Sedlák Richard-57.Kuda Tomáš

NE 22.3. 15.00 LELEKOVICE-LIPOVEC

NE 29.3. 15.00 RÁJEC-LIPOVEC

NE 5.4.  15.30 VEVERSKÁ BÍTÝŠKA-LIPOVEC

NE 12.4. 15.30 LIPOVEC-PODOLÍ

SO 18.4. 16.00 VYSOČANY/ŠOŠŮVKA-LIPOVEC

NE 26.4. 16.00 LIPOVEC-BABICE

SO 2.5. 16.30 BOHDALICE-LIPOVEC

NE 10.5. 16.30 LIPOVEC-ČEBÍN

NE 17.5. 17.00 VILÉMOVICE-LIPOVEC

NE 24.5. 16.30 LIPOVEC-ČERNÁ HORA

NE 31.5. 17.00 BOSKOVICE B-LIPOVEC

NE 7.6.  17.00 LIPOVEC-MEDLÁNKY

SO 13.6. 10.30 KOBEŘICE- LIPOVEC