739 404 881 info@sokol-lipovec.cz

Novinky

ROZPIS NAŠICH DRUŽSTEV NA JARO 2019

DATUM

MUŽI

Dorost

Žáci STARŠÍ 8+1

PŘÍPRAVKA 4+1

 

24.3.

L-FKD               

15.00                               

L/S-STŘELICE

13.30              hř.Sloup                          

--------------------

-----------------------

31.3.

KŘENOVICE-L

15.00                            

------------------     

-------------------

-----------------------

6.-7.4

SOBĚŠICE-L                     SO         

15.30                  odjezd  13.45            

SLAVKOV/KŘIŽ. – L/S

11.10      odjezd  9.15        

--------------------------

----------------------

14.4.

L-SVRATKA B

15.30                            

L/S-VYSOKÉ POPOVICE

10.30      hř.Sloup                  

L-JEDOVNICE

13.30

------------------------

20.-21.4.

VYSOČANY/ŠOŠ.-L        SO   

16.00                  odjezd 14.45          

SLATINA/SLOVAN B-L/S

13.45              odjezd 12.15       

                

OPATOVICE-L

10.00                     odjezd 8.15

------------------------

27.-28.4

L-BABICE

16.00

L/S-MOKRÁ/OCHOZ       SO

14.00

--------------------

ŽIJEME HROU B+A – L                     SO

9+10.15               odjezd 7.30 (hř.Kunštát)

1.-2.5

-----------------------

POZOŘICE A – L              ST

13.30               odjezd 12.00

BENEŠOV/KOŘENEC –L ČT

17.00                   odjezd 15.45

L-BLANSKO B+A

ČT

17.00+18.15      odjezd 16.15   (hř.Šošůvka)

5.5

DRAŽOVICE-L          

17.00                 odjezd 15.15                   

ŘEČKOVICE-L/S

14.15                 odjezd 12.15

----------------------

 

8.5.

-----------------

L/S-POZOŘICE B          ST

14.00              hř.Sloup

RÁJEČKO-L                 ST

10.00                   odjezd 9.00

LETOVICE A+B – L                           ST

9.30+10.45                            odjezd 8.00

11.-12.5.

L-ČEBÍN       

16.30           

L/S-MILEŠOVICE    

14.15                

L-OLOMUČANY

14.30

L-BOSKOVICE A+B                          SO

10+11      hř.Lipovec

18.-19.5

RÁJEC-L          

17.00                 odjezd  15.45     

VEV.BÍTÝŠKA-L/S             

14.00                 odjezd 12.15                

SVITÁVKA-L

10.00                     odjezd 8.30

SVITÁVKA-L 10.00                          SO

KNÍNICE-L     11.30           odjezd 8.30

22.5

-------------------------------

---------------------------

-----------------------------

L-RÁJEČKO  17.00                           ST

L-DOUBRAVICE 18.15     odjezd 16.15 (hř.Šošůvka)

26.5

 L-KOHOUTOVICE

16.30                    

L/S-DOMAŠOV     

14.15                          

L-ČERNÁ HORA

14.30

OLOMUČANY-L   9.00

L-ŠOŠŮVKA/VYS. 11.00  odjezd 8.00 (hř.Olom.)

1.-2.6

VILÉMOVICE   -L                    

10.30                 odjezd 9.30

RAFK-L /S                                   

14.30                odjezd 12.30          

KNÍNICE-L

14.00                   odjezd 12.30

L-JEDOVNICE 10.00                       SO

L-BUKOVINKA 11.15   hř.Lipovec

5.6;8.-9.6

L-ČERNÁ HORA                  

17.00                   

 

L/S-DĚDICE                    SO            

14.30               hř.Sloup

 

L-JEVÍČKO

10.30

LIPŮVKA-L 17.00                           ST

ČERNÁ HORA-L 18.15   odjezd 15.45 (hř.Černá Hora)

15.-16.6

MEDLÁNKY –L               SO            

16.30                odjezd   14.30        

BYSTRC-L

13.30                 odjezd 11.30                                            

LETOVICE-L

10.00                  odjezd 8.30

--------------------------------

                         

 

 ST 17.4.    16.30     LIPOVEC-ROUSÍNOV -čtvrtfinále Krajského poháru

 

 FOTBALISTA ROKU 2.KOLO – CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie muži

  1.Bednář David                   FK Blansko                                        240 bodů

  2.Paděra Ondřej                   FK Blansko                                        186 bodů

  3.Keprt Daniel                     SK Olympia Ráječko                           99 bodů

  4.Havlíček Jan                      FC Boskovice                                     80 bodů

  5.Traxl Zdeněk                     FK Černá Hora                                    79 bodů

  6.Tenora Jakub                     FC Boskovice                                      76 bodů

  7.Šmerda Dominik               FK Blansko                                          74 bodů

  8.Matuška Jan ml.                TJ Sokol Rudice                                  70 bodů

  9.Preč Antonín                     FC Boskovice                                      68 bodů

10.Martínek Lukáš                 FC Boskovice                                      62 bodů

11.Chloupek Luboš                FK Blansko                                          56 bodů

12.Stara Jan                            FC Boskovice                                      54 bodů

13.Loukota Ivo                      FK Kunštát                                          52 bodů

14.Bednář Jindřich                 FC Boskovice                                      48 bodů

15.Krátký Marek                    FK Vysočany/Šošůvka                        47 bodů

16.Vorlický Jiří ml.                FC Boskovice                                      41 bodů

17.Jarůšek Tomáš                   TJ Vilémovice                          40 bodů

18.Urbančok Dominik           FK Blansko                                          38 bodů

19.Zeman Alois                      FK Kunštát                                          35 bodů

20.Kasálek Martin                  TJ Vilémovice                          30 bodů

21.-22.Černý Matěj                FC Boskovice                                      27 bodů

21.-22.Škvarenina Libor        FK Vysočany/Šošůvka                        27 bodů

23.Neděla Martin                   TJ Sokol Skalice                                   26 bodů

24.Sehnal Martin                    SK Olympia Ráječko                           25 bodů

25.Urbánek Jiří                       SK Jedovnice                                       21 bodů

26.-27.Niessner Marek           TJ Sokol Velké Opatovice                   19 bodů

26.-27.Sedlák Richard           SK Sokol Lipovec                               19 bodů

28.-29.Maňoušek Jiří              FK Vysočany-Šošůvka                        18 bodů

28.-29.Žáček Pavel                TJ Sokol Drnovice                               18 bodů

30.Štencl Marek                     FK Kunštát                                          17 bodů

31.-32.Pšikal Jan                    TJ Sokol Bořitov                                  15 bodů

31.-32.Šustr Marek                TJ Sokol Rudice                                   15 bodů

33.Kubíček Michal                 FC Olešnice                                         14 bodů

34.Jonáš Pavel                        TJ Sokol Drnovice                               13 bodů

35.-37.Kratochvíl Robert       TJ Sokol Lažánky                                11 bodů

35.-37.Pelán Petr                    TJ Malá Haná Knínice                         11 bodů

35.-37.Vašák Miloš                TJ Sokol Lažánky                                11 bodů

38.Bělehrádek Stanislav        TJ Sokol Drnovice                               10 bobů

39.Kocman Milan                  TJ Sokol Rudice                                    9 bodů

40.-41.Vach Tomáš                FK Adamov-TJ Sokol Olomučany        8 bodů

40.-41.Pernica Viktor             SK Jedovnice                                         8 bodů

42.Polák Radim                     TJ Sloup                                                 7 bodů

43.-44.Gryc Martin                SK Jedovnice                                         6 bodů

43.-44.Podloucký Jan            SK Doubravice                                      6 bodů

 

 

Kategorie dorostenec

  1.Havelka Jan                       FK Blansko                                        19 bodů

  2.Fiala Jan                            FK Blansko                                        16 bodů

  3.Alexa Štěpán                     FC Boskovice                                    13 bodů

  4.Ševčík Radim                    FK Blansko                                        12 bodů

  5.Rek Alexandr                    FK Blansko                                          9 bodů

6.-8.Kolomazníček Václav     SK Olympia Ráječko                           7 bodů

6.-8.Souček Radek                 FK Blansko                                          7 bodů

6.-8.Zouhar Vojtěch               SK Sokol Lipovec                               7 bodů

9.-13.Crhonek Tomáš             FK Blansko                                          6 bodů

9.-13.Fojt Patrik                     FK Rájec-Jestřebí                                6 bodů

9.-13.Novotný Tomáš                        Žijeme hrou                                          6 bodů

9.-13.Pačovský Jakub            FK Blansko                                          6 bodů

9.-13.Pokorný Miloš              FC Boskovice                                      6 bodů

14.Veselý Zdeněk                  FK Blansko                                          5 bodů

15.Letfus Matěj                     TJ Malá Haná Knínice                         4 body

16.-21.Kučera Lukáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                     3 body

16.-21.Maška David              SK Olympia Ráječko                           3 body

16.-21.Mlčoušek Michal        FK Blansko                                          3 body

16.-21.Nesvadba Radim        FC Boskovice                                      3 body

16.-21.Nešetřil Petr                FK Blansko                                          3 body

16.-21.Žáček Lukáš               TJ Sokol Drnovice                               3 body

22.-25.Janků Radek               FK Kunštát                                          2 body

22.-25.Kouřil Tomáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                     2 body

22.-25.Magda Michal             TJ Rakovec Kotvrdovice                     2 body

22.-25.Opluštil Adam                        TJ Sokol Drnovice                               2 body

26.-28.Beránek Štěpán           TJ Sokol Drnovice                               1 bod

26.-28.Souček Jan                  SK Olympia Ráječko                           1 bod

26.-28.Šebela Martin              SK Olympia Ráječko                           1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie žák

  1.Zouhar Dominik                           FK Blansko                            19 bodů

  2.Opluštil Libor                               FC Boskovice                        14 bodů

  3.Farník Ondřej                               FK Blansko                            13 bodů

  4.Farník Tomáš                                FK Blansko                            12 bodů

  5.Všianský Adam                            FC Boskovice                        10 bodů

  6.Tetur Matěj                                   SK Jedovnice                           9 bodů

  7.Valenčík Petr                                Žijeme hrou                              8 bodů

  8.-10.Foret Jan                                 FC Boskovice                          6 bodů

  8.-10.Hédl Tomáš                            FK Černá Hora                        6 bodů

  8.-10.Průchová Alžběta                   SK Sokol Lipovec                    6 bodů

11.-15.Dvořák Tomáš                        SK Jedovnice                           5 bodů

11.-15.Chytrý Adam                         Žijeme hrou                              5 bodů

11.-15.Lexman Michal                       TJ Malá Haná Knínice             5 bodů

11.-15.Ostrý Mikuláš                         FK Blansko                              5 bodů

11.-15.Soyma Denis                          AFK Letovice                                      5 bodů

16.-18.Kajtár František                      SK Jedovnice                           4 body

16.-18.Měkota Eliáš                           FC Boskovice                          4 body

16.-18.Bohatec Vojtěch                     FC Boskovice                          4 body

19.-21.Palacký Patrik                         SK Olympia Ráječko               2 body

19.-21.Různar Štěpán                        AFK Letovice                                      2 body

19.-21.Štěpánek Michal                     FK Blansko                              2 body

22.-25.Grepl Roman                          Sokol Benešov                         1 bod

22.-25.Holc Tomáš                            SK Olympia Ráječko               1 bod

22.-25.Kobelka David                       AFK Letovice                                      1 bod

22.-25.Vondál Vojtěch                      Sokol Benešov                         1 bod

   

                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie hráč přípravky

  1.Pelíšek Jan                                    AFK Letovice                                    21 bodů

  2.Klimeš Bruno                                FK Blansko                            19 bodů

  3.Setnička Tomáš                             Žijeme hrou                            12 bodů

  4.Müller Patrick                               FC Boskovice                        10 bodů

  5.-7.Dvořáček Pavel                        FK Černá Hora                        9 bodů

  5.-7.Fojtík Roman                            FK Blansko                              9 bodů

  5.-7.Hrdý Jan                                   AFK Letovice                                      9 bodů

  8.Kassai Martin                                FC Boskovice                          8 bodů

  9.-10.Fadrný Jan                              Žijeme hrou                              7 bodů

  9.-10.Zouhar Jakub                          TJ Šošůvka-TJ Vysočany         7 bodů

11.Chmelíček Šimon                          FK Kunštát                              5 bodů

12.-14.Bednář Marek                         SK Jedovnice                           4 body

12.-14.Dočekal Marek                       Žijeme hrou                              4 body

12.-14.Sedláčková Jana                     SK Jedovnice                           4 body

15.-18.Komprda Vojtěch                   AFK Letovice                                      3 body

15.-18.Korčák Tomáš                        FC Boskovice                          3 body

15.-18.Rauš David                             SK Moravan Svitávka              3 body

15.-18.Šenkýř David                         SK Jedovnice                           3 body

19.-24.Kopecký Kryštof                    SK Olympia Ráječko               2 body

19.-24.Majdl Antonín                                    AFK Letovice                                      2 body

19.-24.Setničková Edita                    Žijeme hrou                              2 body

19.-24.Svoboda Jan                           SK Jedovnice                           2 body

19.-24.Šebelová Sára                         FK Blansko                              2 body

19.-24.Tichý Filip                              TJ Sokol Velké Opatovice       2 body

25.-27.Feilhauer Filip                         SK Olympia Ráječko               1 bod

25.-27.Matuška Tadeáš                      Žijeme hrou                              1 bod

25.-27.Polzer Tomáš                          FK Adamov                             1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie trenér

  1.Kolouch Tomáš                             FK Blansko                            38 bodů

  2.Veselý Zdeněk                              FK Blansko                            24 bodů

  3.Havlíček Jan                                 FC Boskovice                        23 bodů

  4.Pokoj Jiří st.                                  SK Olympia Ráječko             13 bodů

  5.Helán Pavel                                   TJ Sokol Rudice                     12 bodů

  6.-7.Klimeš Martin                           FK Vysočany/Šošůvka            9 bodů

  6.-7.Martinek Lukáš                        FC Boskovice                          9 bodů

  8.Horák Vladan                               FK Kunštát                              7 bodů

  9.Tenora Dušan                                FK Blansko                              6 bodů

10.Peša Milan                                    FC Olešnice/Žijeme hrou         5 bodů

11.-12.Sedláček Radek                      SK Jedovnice                           4 body

11.-12.Šmerda Miloš                         Žijeme hrou                              4 body

13.-15.Bubeníček Radim                   TJ Sokol Bořitov                      3 body

13.-15.Krška David                           TJ Sokol Drnovice                   3 body

13.-15.Šenk Tomáš                            TJ Vilémovice              3 body

16.-19.Karafiát David                                   SK Moravan Svitávka              2 body

16.-19.Novák Libor                           TJ Vavřinec                              2 body

16.-19.Pavel Radim                           TJ Sokol Drnovice                   2 body

16.-19.Strya Milan                             FC Boskovice                          2 body

20.-27.Dvořáček Roman                    TJ Sokol Drnovice                   1 bod

20.-27.Hruška Ondřej                                    FK Kunštát                              1 bod

20.-27.Maša Martin                           SK Olympia Ráječko               1 bod

20.-27.Pokoj Jiří ml.                           TJ Sokol Olomučany                1 bod

20.-27.Setnička Jan                            Žijeme hrou                              1 bod

20.-27.Slaný Vlastimil                       FC Boskovice                          1 bod

20.-27.Stehlík Karel                           AFK Letovice                                      1 bod

20.-27.Vrba František                                    SK Sokol Lipovec                    1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie rozhodčí

  1.Nejezchleb Miroslav                     28 bodů

  2.Kosička Libor                               26 bodů

  3.Strya Milan                                   15 bodů

  4.-5.Hlubinka Jakub                         14 bodů

  4.-5.Prudil Pavel                              14 bodů

  6.Vafka Jan                                      10 bodů

  7.Burgr Štěpán                                   8 bodů

  8.Ježek Michal                                   7 bodů

  9.-10.Pivoda Martin                           6 bodů

  9.-10.Zukal Ladislav                          6 bodů

11.-12.Reschovský Michal                  5 bodů

11.-12.Sehnal Martin                           5 bodů

13.-14.Machorek Jakub                       4 body

13.-14.Manoušek Radim                     4 body

15.-18.Barák Hynek                            3 body

15.-18.Korčák Jaroslav                        3 body

15.-18.Růžička Aleš                            3 body

15.-18.Stria Jiří                                    3 body

19.-20.Jalový Josef                              2 body

19.-20.Šebela Václav                           2 body

21.-23.Cápal Roman                            1 bod

21.-23.Prokop David                           1 bod

21.-23.Psota Tomáš                             1 bod

FOTBALISTA ROKU 2.KOLO – CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie muži

  1.Bednář David                   FK Blansko                                        240 bodů

  2.Paděra Ondřej                   FK Blansko                                        186 bodů

  3.Keprt Daniel                     SK Olympia Ráječko                           99 bodů

  4.Havlíček Jan                      FC Boskovice                                     80 bodů

  5.Traxl Zdeněk                     FK Černá Hora                                    79 bodů

  6.Tenora Jakub                     FC Boskovice                                      76 bodů

  7.Šmerda Dominik               FK Blansko                                          74 bodů

  8.Matuška Jan ml.                TJ Sokol Rudice                                  70 bodů

  9.Preč Antonín                     FC Boskovice                                      68 bodů

10.Martínek Lukáš                 FC Boskovice                                      62 bodů

11.Chloupek Luboš                FK Blansko                                          56 bodů

12.Stara Jan                            FC Boskovice                                      54 bodů

13.Loukota Ivo                      FK Kunštát                                          52 bodů

14.Bednář Jindřich                 FC Boskovice                                      48 bodů

15.Krátký Marek                    FK Vysočany/Šošůvka                        47 bodů

16.Vorlický Jiří ml.                FC Boskovice                                      41 bodů

17.Jarůšek Tomáš                   TJ Vilémovice                          40 bodů

18.Urbančok Dominik           FK Blansko                                          38 bodů

19.Zeman Alois                      FK Kunštát                                          35 bodů

20.Kasálek Martin                  TJ Vilémovice                          30 bodů

21.-22.Černý Matěj                FC Boskovice                                      27 bodů

21.-22.Škvarenina Libor        FK Vysočany/Šošůvka                        27 bodů

23.Neděla Martin                   TJ Sokol Skalice                                   26 bodů

24.Sehnal Martin                    SK Olympia Ráječko                           25 bodů

25.Urbánek Jiří                       SK Jedovnice                                       21 bodů

26.-27.Niessner Marek           TJ Sokol Velké Opatovice                   19 bodů

26.-27.Sedlák Richard           SK Sokol Lipovec                               19 bodů

28.-29.Maňoušek Jiří              FK Vysočany-Šošůvka                        18 bodů

28.-29.Žáček Pavel                TJ Sokol Drnovice                               18 bodů

30.Štencl Marek                     FK Kunštát                                          17 bodů

31.-32.Pšikal Jan                    TJ Sokol Bořitov                                  15 bodů

31.-32.Šustr Marek                TJ Sokol Rudice                                   15 bodů

33.Kubíček Michal                 FC Olešnice                                         14 bodů

34.Jonáš Pavel                        TJ Sokol Drnovice                               13 bodů

35.-37.Kratochvíl Robert       TJ Sokol Lažánky                                11 bodů

35.-37.Pelán Petr                    TJ Malá Haná Knínice                         11 bodů

35.-37.Vašák Miloš                TJ Sokol Lažánky                                11 bodů

38.Bělehrádek Stanislav        TJ Sokol Drnovice                               10 bobů

39.Kocman Milan                  TJ Sokol Rudice                                    9 bodů

40.-41.Vach Tomáš                FK Adamov-TJ Sokol Olomučany        8 bodů

40.-41.Pernica Viktor             SK Jedovnice                                         8 bodů

42.Polák Radim                     TJ Sloup                                                 7 bodů

43.-44.Gryc Martin                SK Jedovnice                                         6 bodů

43.-44.Podloucký Jan            SK Doubravice                                      6 bodů

 

 

Kategorie dorostenec

  1.Havelka Jan                       FK Blansko                                        19 bodů

  2.Fiala Jan                            FK Blansko                                        16 bodů

  3.Alexa Štěpán                     FC Boskovice                                    13 bodů

  4.Ševčík Radim                    FK Blansko                                        12 bodů

  5.Rek Alexandr                    FK Blansko                                          9 bodů

6.-8.Kolomazníček Václav     SK Olympia Ráječko                           7 bodů

6.-8.Souček Radek                 FK Blansko                                          7 bodů

6.-8.Zouhar Vojtěch               SK Sokol Lipovec                               7 bodů

9.-13.Crhonek Tomáš             FK Blansko                                          6 bodů

9.-13.Fojt Patrik                     FK Rájec-Jestřebí                                6 bodů

9.-13.Novotný Tomáš                        Žijeme hrou                                          6 bodů

9.-13.Pačovský Jakub            FK Blansko                                          6 bodů

9.-13.Pokorný Miloš              FC Boskovice                                      6 bodů

14.Veselý Zdeněk                  FK Blansko                                          5 bodů

15.Letfus Matěj                     TJ Malá Haná Knínice                         4 body

16.-21.Kučera Lukáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                     3 body

16.-21.Maška David              SK Olympia Ráječko                           3 body

16.-21.Mlčoušek Michal        FK Blansko                                          3 body

16.-21.Nesvadba Radim        FC Boskovice                                      3 body

16.-21.Nešetřil Petr                FK Blansko                                          3 body

16.-21.Žáček Lukáš               TJ Sokol Drnovice                               3 body

22.-25.Janků Radek               FK Kunštát                                          2 body

22.-25.Kouřil Tomáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                     2 body

22.-25.Magda Michal             TJ Rakovec Kotvrdovice                     2 body

22.-25.Opluštil Adam                        TJ Sokol Drnovice                               2 body

26.-28.Beránek Štěpán           TJ Sokol Drnovice                               1 bod

26.-28.Souček Jan                  SK Olympia Ráječko                           1 bod

26.-28.Šebela Martin              SK Olympia Ráječko                           1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie žák

  1.Zouhar Dominik                           FK Blansko                            19 bodů

  2.Opluštil Libor                               FC Boskovice                        14 bodů

  3.Farník Ondřej                               FK Blansko                            13 bodů

  4.Farník Tomáš                                FK Blansko                            12 bodů

  5.Všianský Adam                            FC Boskovice                        10 bodů

  6.Tetur Matěj                                   SK Jedovnice                           9 bodů

  7.Valenčík Petr                                Žijeme hrou                              8 bodů

  8.-10.Foret Jan                                 FC Boskovice                          6 bodů

  8.-10.Hédl Tomáš                            FK Černá Hora                        6 bodů

  8.-10.Průchová Alžběta                   SK Sokol Lipovec                    6 bodů

11.-15.Dvořák Tomáš                        SK Jedovnice                           5 bodů

11.-15.Chytrý Adam                         Žijeme hrou                              5 bodů

11.-15.Lexman Michal                       TJ Malá Haná Knínice             5 bodů

11.-15.Ostrý Mikuláš                         FK Blansko                              5 bodů

11.-15.Soyma Denis                          AFK Letovice                                      5 bodů

16.-18.Kajtár František                      SK Jedovnice                           4 body

16.-18.Měkota Eliáš                           FC Boskovice                          4 body

16.-18.Bohatec Vojtěch                     FC Boskovice                          4 body

19.-21.Palacký Patrik                         SK Olympia Ráječko               2 body

19.-21.Různar Štěpán                        AFK Letovice                                      2 body

19.-21.Štěpánek Michal                     FK Blansko                              2 body

22.-25.Grepl Roman                          Sokol Benešov                         1 bod

22.-25.Holc Tomáš                            SK Olympia Ráječko               1 bod

22.-25.Kobelka David                       AFK Letovice                                      1 bod

22.-25.Vondál Vojtěch                      Sokol Benešov                         1 bod

   

                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie hráč přípravky

  1.Pelíšek Jan                                    AFK Letovice                                    21 bodů

  2.Klimeš Bruno                                FK Blansko                            19 bodů

  3.Setnička Tomáš                             Žijeme hrou                            12 bodů

  4.Müller Patrick                               FC Boskovice                        10 bodů

  5.-7.Dvořáček Pavel                        FK Černá Hora                        9 bodů

  5.-7.Fojtík Roman                            FK Blansko                              9 bodů

  5.-7.Hrdý Jan                                   AFK Letovice                                      9 bodů

  8.Kassai Martin                                FC Boskovice                          8 bodů

  9.-10.Fadrný Jan                              Žijeme hrou                              7 bodů

  9.-10.Zouhar Jakub                          TJ Šošůvka-TJ Vysočany         7 bodů

11.Chmelíček Šimon                          FK Kunštát                              5 bodů

12.-14.Bednář Marek                         SK Jedovnice                           4 body

12.-14.Dočekal Marek                       Žijeme hrou                              4 body

12.-14.Sedláčková Jana                     SK Jedovnice                           4 body

15.-18.Komprda Vojtěch                   AFK Letovice                                      3 body

15.-18.Korčák Tomáš                        FC Boskovice                          3 body

15.-18.Rauš David                             SK Moravan Svitávka              3 body

15.-18.Šenkýř David                         SK Jedovnice                           3 body

19.-24.Kopecký Kryštof                    SK Olympia Ráječko               2 body

19.-24.Majdl Antonín                                    AFK Letovice                                      2 body

19.-24.Setničková Edita                    Žijeme hrou                              2 body

19.-24.Svoboda Jan                           SK Jedovnice                           2 body

19.-24.Šebelová Sára                         FK Blansko                              2 body

19.-24.Tichý Filip                              TJ Sokol Velké Opatovice       2 body

25.-27.Feilhauer Filip                         SK Olympia Ráječko               1 bod

25.-27.Matuška Tadeáš                      Žijeme hrou                              1 bod

25.-27.Polzer Tomáš                          FK Adamov                             1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie trenér

  1.Kolouch Tomáš                             FK Blansko                            38 bodů

  2.Veselý Zdeněk                              FK Blansko                            24 bodů

  3.Havlíček Jan                                 FC Boskovice                        23 bodů

  4.Pokoj Jiří st.                                  SK Olympia Ráječko             13 bodů

  5.Helán Pavel                                   TJ Sokol Rudice                     12 bodů

  6.-7.Klimeš Martin                           FK Vysočany/Šošůvka            9 bodů

  6.-7.Martinek Lukáš                        FC Boskovice                          9 bodů

  8.Horák Vladan                               FK Kunštát                              7 bodů

  9.Tenora Dušan                                FK Blansko                              6 bodů

10.Peša Milan                                    FC Olešnice/Žijeme hrou         5 bodů

11.-12.Sedláček Radek                      SK Jedovnice                           4 body

11.-12.Šmerda Miloš                         Žijeme hrou                              4 body

13.-15.Bubeníček Radim                   TJ Sokol Bořitov                      3 body

13.-15.Krška David                           TJ Sokol Drnovice                   3 body

13.-15.Šenk Tomáš                            TJ Vilémovice              3 body

16.-19.Karafiát David                                   SK Moravan Svitávka              2 body

16.-19.Novák Libor                           TJ Vavřinec                              2 body

16.-19.Pavel Radim                           TJ Sokol Drnovice                   2 body

16.-19.Strya Milan                             FC Boskovice                          2 body

20.-27.Dvořáček Roman                    TJ Sokol Drnovice                   1 bod

20.-27.Hruška Ondřej                                    FK Kunštát                              1 bod

20.-27.Maša Martin                           SK Olympia Ráječko               1 bod

20.-27.Pokoj Jiří ml.                           TJ Sokol Olomučany                1 bod

20.-27.Setnička Jan                            Žijeme hrou                              1 bod

20.-27.Slaný Vlastimil                       FC Boskovice                          1 bod

20.-27.Stehlík Karel                           AFK Letovice                                      1 bod

20.-27.Vrba František                                    SK Sokol Lipovec                    1 bod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie rozhodčí

  1.Nejezchleb Miroslav                     28 bodů

  2.Kosička Libor                               26 bodů

  3.Strya Milan                                   15 bodů

  4.-5.Hlubinka Jakub                         14 bodů

  4.-5.Prudil Pavel                              14 bodů

  6.Vafka Jan                                      10 bodů

  7.Burgr Štěpán                                   8 bodů

  8.Ježek Michal                                   7 bodů

  9.-10.Pivoda Martin                           6 bodů

  9.-10.Zukal Ladislav                          6 bodů

11.-12.Reschovský Michal                  5 bodů

11.-12.Sehnal Martin                           5 bodů

13.-14.Machorek Jakub                       4 body

13.-14.Manoušek Radim                     4 body

15.-18.Barák Hynek                            3 body

15.-18.Korčák Jaroslav                        3 body

15.-18.Růžička Aleš                            3 body

15.-18.Stria Jiří                                    3 body

19.-20.Jalový Josef                              2 body

19.-20.Šebela Václav                           2 body

21.-23.Cápal Roman                            1 bod

21.-23.Prokop David                           1 bod

21.-23.Psota Tomáš                             1 bod

Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu,

na slavnostní vyhlášení XVI. ročníku  ankety

                                               FOTBALISTA ROKU 2018

 

Slavnostní večer se uskuteční v pátek 11. ledna 2019 od 18,00 hod v boskovickém zámeckém skleníku.

Anketa, které se zúčastnilo 27 okresních klubů probíhala dvoukolově. V prvním kole měly kluby nominovat po třech uchazečích v každé z kategorií. Z nich byl o prvenství v jednotlivých kategoriích udělán seznam, ze kterého měly kluby v mužské kategorii přidělit nominovaným hráčům pořadí od 1. do 11. U ostatních kategorií od 1. do 3. Muži podle toho, na které místo je ten který oddíl nominoval, dostávali body od 11. do 1. U ostatních kategorií to bylo od 3. do 1. bodu.

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii, bude vybráno z těchto hráčů:

Bednnář David FK Blansko, Havlíček Jan FC Boskovice, Chloupek Luboš FK Blansko, Keprt Daniel SK Olympia Ráječko, Martinek Lukáš FC Boskovice, Matuška Jan ml. TJ Sokol Rudice, Paděra Ondřej FK Blansko, Preč Antonín FC Boskovice, Šmerda Dominik FK Blansko, Tenora Jakub FC Boskovice, Traxl Zdeněk FK Černá Hora.

 V kategorii dorostenec roku:

Alexa Štěpán FC Boskovice, Fiala Jan FK Blansko, Havelka Jan FK Blansko.

 V kategorii žák roku:

Farník Ondřej FK Blansko, Opluštil Libor FC Boskovice, Zouhar Dominik FK Blansko.

 V kategorii hráč přípravky roku:

Klimeš Bruno FK Blansko, Pelíšek Jan AFK Letovice, Setnička Tomáš Žijeme hrou.

 V kategorii trenér roku:

Havlíček Jan FC Boskovice, Kolouch Tomáš FK Blansko, Veselý Zdeněk FK Blansko.

 V kategorii rozhodčí roku:

Kosička Libor, Nejezchleb Miroslav, Strya Milan.

 VV OFS vybere osobnost, která bude uvedena v síně slávy OFS Blansko.

V mužské kategorii bude vyhlášeno pořadí 1. až 11., v mládežnických kategoriích 1. až 3., v kategorii trenér a rozhodčí bude vyhlášen pouze první v pořadí. Ceny v jednotlivých kategoriích budou předávat starostové, sponzoři akce a sportovní osobnosti. Mezi vyhlašováními v jednotlivých kategoriích, bude kulturní program. VV OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu k účasti na této akci.

 

FOTBALISTA ROKU 2017 KONEČNÉ VÝSLEDKY

 

MUŽI

1.Traxl Zdeněk                                    FK Černá Hora                                 135 bodů

2.Trtílek Jan                                       FK Blansko                                        124 bodů

3.Šplíchal Jakub                                 FK Blansko                                          99 bodů

4.Matuška Jan                                    Rudice                                                  86 bodů

5.Sehnal Martin                                  SK Olympia Ráječko                            85 bodů

6.Keprt Daniel                                    SK Olympia Ráječko                            84 bodů

7.Vorlický Jiří ml.                               TJ Sokol Bořitov                                   77 bodů

8.Mičko Jakub                                   SK Olympia Ráječko                            68 bodů

9.Martínek Lukáš                               FC Boskovice                                       67 bodů

10.Chloupek Luboš                            FK Blansko                                          66 bodů

11.Stara Jan                                      FC Boskovice                                       63 bodů

12.Macháček Libor                            FK Rájec-Jestřebí                                 56 bodů

13.Kratochvíl Jiří                                FK Blansko                                          49 bodů

14.Jarůšek Tomáš                             TJ Vilémovice                                      47 bodů

15.-16.Sedlák Jakub                         SK Olympia Ráječko                            46 bodů

15.-16.Tenora Jakub                         TJ Sokol Skalice                                   46 bodů

17.Gracias Tomáš                             FK Kunštát                                           44 bodů

18.Krátký Marek                                TJ Šošůvka                                           40 bodů

19.Kasálek Martin                              TJ Vilémovice                                      38 bodů

20.Loukota Ivo                                   FK Kunštát                                           37 bodů

21.Daněk Michal                                FC Boskovice                                       31 bodů

22.Václavek Ondřej                           FC Boskovice                                       30 bodů

23.-24.Přikryl Roman                         TJ Vavřinec                                          28 bodů

23.-24.Přikryl Tomáš                          TJ Sokol Vísky                                    28 bodů

25.Záleský David                               FK Blansko                                          26 bodů

26.Vach Tomáš                                  FK Adamov                                          25 bodů

27.Fadrný Martin                                TJ Sokol Skalice                                   22 bodů

28.-29.Jonáš Pavel                             FK Černá Hora                                    21 bodů

28.-29.Pšikal Jan                                FK Blansko                                          21 bodů

30.-31.Štencl Marek                           FK Kunštát                                           19 bodů

30.-31.Švihálek Martin                        TJ Vilémovice                                      19 bodů

32.-33.Klíma Pavel                             TJ Sokol Olomučany                            18 bodů

32.-33.Opletal Petr                             TJ Vilémovice                                      18 bodů

34.Stehlík Karel                                  AFK Letovice                                       17 bodů

35.Pernica Viktor                               SK Jedovnice                                       16 bodů

36.-39.Dvořák Ladislav                      TJ Sokol Kořenec                                 13 bodů

36.-39.Kubíček Michal                        FC Olešnice                                          13 bodů

36.-39.Vašák Miloš                            TJ Sokol Lažánky                                 13 bodů

36.-39.Zouhar Vojtěch                       SK Sokol Lipovec                                13 bodů

40.Polák Radim                                  TJ Sloup                                               12 bodů

41.-42.Málek Kamil                           TJ Sokol Lažánky                                 11 bodů

41.-42.Tesař Patrik                            TJ Malá Haná Knínice                          11 bodů

43.Beránek Ivan                                 TJ Sokol Olomučany                            10 bodů

44.Žáček Pavel                                  TJ Sokol Drnovice                                  2 body

45.Alexa Jaroslav                               TJ Voděrady                                           1 bod

 

DOROSTENECI

1.Feik Tomáš                                      FK Blansko                                        24 bodů

2.Prudil David                                    FK Blansko                                        12 bodů

3.Hlaváček Roman                             FC Boskovice                                     10 bodů

4.-6.Borek Jiří                                    FC Boskovice                                       9 bodů

4.-6.Havelka Jan                                FC Boskovice                                       9 bodů

4.-6.Nešetřil Petr                                 FK Blansko                                          9 bodů

7.-8.Němec Richard                           FK Blansko                                          7 bodů

7.-8.Šmerda Dominik                         FK Blansko                                          7 bodů

9.Veselý Zdeněk                                FK Blansko                                          6 bodů

10.-15.Dovrtěl Radek                         FK Rájec-Jestřebí                                 4 body

10.-15.Holík Tomáš                           FK Kunštát                                           4 body                     

10.-15.Kakáč Petr                               TJ Vavřinec                                          4 body

10.-15.Kučera Lukáš                          TJ Vilémovice                                      4 body

10.-15.Novotný Tomáš                       Žijeme hrou                                          4 body

10.-15.Sotolář Vojtěch                        TJ Rakovec Kotvrdovice                      4 body

16.-21.Kadlec Matěj                           SK Olympia Ráječko                            3 body

16.-21.Lajšner Matěj                          TJ Malá Haná Knínice                          3 body

16.-21.Maška David                           SK Olympia Ráječko                            3 body

16.-21.Perout Jiří                                SK Olympia Ráječko                            3 body

16.-21.Pokorný Miloš                         FC Boskovice                                       3 body

16.-21.Sedláček Filip                          Žijeme hrou                                          3 body

22.-26.Krátký Jan                               TJ Rakovec Kotvrdovice                      2 body

22.-26.Res Radim                               TJ Rakovec Kotvrdovice                      2 body

22.-26.Souček Jan                              SK Olympia Ráječko                            2 body

22.-26.Souček Radek                         FK Blansko                                          2 body

22.-26.Šafr Matěj                               FC Boskovice                                       2 body

27.-31.Formánek Walter                     SK Sokol Lipovec                                1 bod

27.-31.Letfus David                           FC Boskovice                                       1 bod

27.-31.Letfus Matěj                            TJ Malá Haná Knínice                          1 bod

27.-31.Štěpánek Filip                         FK Blansko                                          1 bod

27.-31.Vlach Jan                                TJ Sokol Drnovice                                1 bod

 

 

ŽÁCI

1.Blaha Jan                                         Žijeme hrou                                        16 bodů

2.Čejka František                                FC Boskovice                                     15 bodů

3.Fojt Patrik                                        FK Rájec-Jestřebí                               10 bodů

4.-5.Lůdl Patrik                                   FK Blansko                                           9 bodů

4.-5.Souček Jan                                  SK Olympia Ráječko                           9 bodů

6.-8.Grepl Roman                               TJ Sokol Benešov                               6 bodů

6.-8.Koňařík Daniel                            FK Blansko                                          6 bodů

6.-8.Průchová Alžběta                       SK Sokol Lipovec                                 6 bodů

9.-12.Baňa Dominik                           Žijeme hrou                                          5 bodů

9.-12.Opluštil Libor                            FC Boskovice                                       5 bodů

9.-12.Schich Jan                                 SK Cetkovice                                       5 bodů

9.-12.Zouhar Dominik                         SK Sokol Lipovec                                5 bodů

13.-18.Alexa Štěpán                           FC Boskovice                                       4 body

13.-18.Martinásek Ondřej                   FK Blansko                                          4 body

13.-18.Nejezchleb David                    SK Jedovnice                                       4 body

13.-18.Pavlík Vojtěch                         FK Blansko                                          4 body

13.-18.Zouhar Dominik                      FK Blansko                                          4 body

13.-18.Zouhar Vojtěch                       SK Sokol Lipovec                                4 body

19.-22.Barák Matyáš                          TJ Sokol Olomučany                            3 body

19.-22.Jež Adam                                AFK Letovice                                       3 body

19.-22.Měkota Eliáš                           TJ Malá Haná Knínice                          3 body

19.-22.Tetur Matěj                              SK Jedovnice                                       3 body

23.-25.Janků Radek                           Žijeme Hrou                                         2 body

23.-25.Palacký Patrik                         SK Olympia Ráječko                            2 body

23.-25.Šamšula Filip                           AFK Letovice                                       2 body

26.-33.Baudyš Michal                        TJ Ostrov                                              1 bod

26.-33.Bednář Šimon                         SK Moravan Svitávka                           1 bod

26.-33.Hédl Tomáš                             FK Černá Hora                                    1 bod

26.-33.Lexman Michal                        TJ Malá Haná Knínice                         1 bod

26.-33.Různar Štěpán                         AFK Letovice                                       1 bod

26.-33.Španělová Veronika                Žijeme hrou                                          1 bod

26.-33.Toman Tomáš                         Žijeme hrou                                          1 bod

26.-33.Všianský Adam                       FC Boskovice                                       1 bod

 

 

HRÁČI PŘÍPRAVKY

1.Brázda Jan                                       FK Blansko                                        12 bodů

2.Doležel Marek                                 FK Blansko                                          9 bodů

3.-5.Fiala Martin                                 FC Boskovice                                       8 bodů

3.-5.Pelíšek Jan                                 AFK Letovice                                       8 bodů

3.-5.Sedláček Martin                          SK Jedovnice                                       8 bodů

6.-8.Dračka David                              SK Olympia Ráječko                            7 bodů

6.-8.Lepka Adam                               AFK Letovice                                       7 bodů

6.-8.Sedláčková Jana                          SK Jedovnice                                       7 bodů

9.-10.Kopecký Krištof                         SK Olympia Ráječko                            6 bodů

9.-10.Matal Matyáš                             FK Blansko                                          6 bodů

11.-12.Brumovský Miroslav               FK Rájec-Jestřebí                                 5 bodů

11.-12.Kolář Šimon                            ASK Lipůvka                                       5 bodů

13.-18.Bílek Vojtěch                          SK Moravan Svitávka                           4 body

13.-18.Doležal Lukáš                         Žijeme hrou                                          4 body

13.-18.Fadrný Jan                              Žijeme hrou                                          4 body

13.-18.Nejezchleb Adam                    FK Blansko                                          4 body

13.-18.Odehnal Marek                      TJ Šošůvka                                           4 body

13.-18.Prokeš Adam                           SK Sokol Lipovec                                4 body

19.-26.Chmelíček Simon                    FK Kunštát                                           3 body

19.-26.Jakubec Jiří                             FC Boskovice                                       3 body

19.-26.Majdl Antonín                         AFK Letovice                                       3 body

19.-26.Mikulášek David                     TJ Šošůvka                                           3 body

19.-26.Müller Patrick                          FC Boskovice                                       3 body

19.-26.Polzer Tomáš                          FK Adamov                                          3 body

19.-26.Šimek Patrik                            TJ Sokol Olomučany                            3 body                                 

19.-26.Vintr Štěpán                            SK Jedovnice                                       3 body

27.-32.Burget Vilém                           TJ Ostrov                                              2 body

27.-32.Hodáňová Klára                      ASK Lipůvka                                       2 body

27.-32.Janků Radim                           SK Sokol Lipovec                                2 body

27.-32.Kejík Dominik                          FC Boskovice                                      2 body

27.-32.Kotek Tomáš                           Žijeme hrou                                          2 body

27.-32.Skoumal Jáchym                     FK Adamov                                          2 body

33.-34.Janča Jakub                             FK Kunštát                                           1 bod

33.-34.Staněk Lukáš                           AFK Letovice                                       1 bod

 

 

TRENÉŘI

1.Veselý Zdeněk                                FK Blansko                                        24 bodů

2.Helán Pavel                                     TJ Vysočany                                      21 bodů

3.Vašíček Petr                                    SK Olympia Ráječko                          15 bodů

4.Havlíček Jan                                   FC Boskovice                                     13 bodů

5.Šenkeřík Michal                              FK Blansko                                        10 bodů

6.Peša Milan                                      FC Olešnice                                          8 bodů

7.-9.Pokoj Jiří st.                                SK Olympia Ráječko                            6 bodů

7.-9.Šmerda Josef                               FK Blansko                                          6 bodů

7.-9.Traxl Zdeněk                               FK Černá Hora                                     6 bodů

10.Hruška Ondřej                               FK Kunštát                                           5 bodů

11.-13.Čejka Marek                            FC Boskovice                                       4 body

11.-13.Kasálek Martin                        TJ Vilémovice                                      4 body

11.-13.Matuška Robin                        SK Olympia Ráječko                            4 body

14.-18.Kužel Josef                             TJ Sokol Skalice                                   3 body

14.-18.Měkota Tomáš                        TJ Malá Haná Knínice                          3 body

14.-18.Novák Libor                            TJ Vavřinec                                          3 body

14.-18.Pešička Jakub                          SK Jedovnice                                       3 body

14.-18.Pokoj Jiří ml.                           TJ Sokol Olomučany                            3 body

19.-25.Kupsa Vladan                         FK Rájec-Jestřebí                                 2 body

19.-25.Loukota Petr                            FK Kunštát                                           2 body

19.-25.Pavel Martin                            Žijeme hrou                                          2 body

19.-25.Šedivý Jiří                               FC Boskovice                                       2 body

19.-25.Ševčík Stanislav                     TJ Sokol Velké Opatovice                    2 body

19.-25.Válek Michal                           TJ Rakovec Kotvrdovice                      2 body

19.-25.Vrba František                         SK Sokol Lipovec                                2 body

26.Hájek Michal                                 SK Doubravice                                     1 bod

 

 

ROZHODČÍ

1.Vafka Jan                                        25 bodů

2.Nejezchleb Miroslav                        24 bodů

3.Hlubinka Jakub                               23 bodů

4.Strya Milan                                      19 bodů

5.-6.Manoušek Radim st.                    10 bodů

5.-6.Zukal Ladislav                            10 bodů

7.-8.Fadrný Jiří                                    9 bodů

7.-8.Kosička Libor                               9 bodů

9.-12.Brach Pavel                                 4 body

9.-12.Jalový Josef                                4 body

9.-12.Pivoda Martin                              4 body

9.-12.Růžička Aleš                               4 body

13.Korčák Jaroslav                               3 body

14.-17.Barák Hynek                             2 body

14.-17.Cápal Roman                            2 body

14.-17.Ježek Michal                             2 body

14.-17.Ondráček Libor                         2 body

18.-20.Burgr Štěpán                             1 bod

18.-20.Mrázek Marek                           1 bod

18.-20.Reschovský Michal                   1 bod

 

 

Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu,

na slavnostní vyhlášení XV. ročníku  ankety

                                               FOTBALISTA ROKU 2017

 

Slavnostní večer se uskuteční v pátek 12. ledna 2018 od 18,00 hod v boskovickém zámeckém skleníku.

Anketa, které se zúčastnilo 27 okresních klubů probíhala dvoukolově. V prvním kole měly kluby nominovat po třech uchazečích v každé z kategorií. Z nich byl o prvenství v jednotlivých kategoriích udělán seznam, ze kterého měly kluby v mužské kategorii přidělit nominovaným hráčům pořadí od 1. do 11. U ostatních kategorií od 1. do 3. Muži podle toho, na které místo je ten který oddíl nominoval, dostávali body od 11. do 1. U ostatních kategorií to bylo od 3. do 1. bodu.

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii, bude vybráno z těchto hráčů:

Chloupek Luboš FK Blansko, Keprt Daniel SK Olympia Ráječko, Martínek Lukáš

FC Boskovice, Matuška Jan ml. Rudice, Mičko Jakub SK Olympia Ráječko,

Sehnal Martin SK Olympia Ráječko, Stara Jan FC Boskovice, Šplíchal Jakub FK Blansko, Traxl Zdeněk FK Černá Hora, Trtílek Jan FK Blansko, Vorlický Jiří ml. TJ Sokol Bořitov

 

V kategorii dorostenec roku:

Feik Tomáš FK Blansko, Hlaváček Roman FC Boskovice, Prudil David FK Blansko.

 

V kategorii žák roku:

Bláha Jan Žijeme hrou, Čejka František FC Boskovice, Fojt Patrik FK Rájec-Jestřebí.

 

V kategorii hráč přípravky roku:

Brázda Jan FK Blansko, Doležel Marek FK Blansko, Pelíšek Jan AFK Letovice.

 

 

V kategorii trenér roku:

Helán Pavel TJ Vysočany, Vašíček Petr SK Olympia Ráječko, Veselý Zdeněk FK Blansko.

 

V kategorii rozhodčí roku:

Hlubinka Jakub, Nejezchleb Miroslav, Vafka Jan.

 

VV OFS vybere osobnost, která bude uvedena v síně slávy OFS Blansko.

Ve všech kategoriích mimo mužské, bude vyhlášení pouze prvního v pořadí. Ceny v jednotlivých kategoriích budou předávat starostové, sponzoři akce a sportovní osobnosti. Mezi vyhlašováními v jednotlivých kategoriích, bude kulturní program. VV OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu k účasti na této akci.

 

 

 

PROPOZICE MEMORIÁLU

BŘÍ STARÝCH A BŘÍ URBÁNKŮ

30.ročník

 

Turnaj pořádá TJ Vilémovice a uskuteční se v sobotu

22.července 2017 na hřišti ve Vilémovicích.

 

Účastníci turnaje:

TJ Vilémovice

SK Lipovec

SK Olympia Ráječko

TJ Sokol Olomučany               

 

Startovné: 1400,-Kč

Každé družstvo obdrží 16 ks poukázek na jídlo a 1x balení kyselek.

 

Odměny:

Vítěz obdrží pohár a diplom.

Mužstva na 2.- 4.místě diplom

 

 

Všechna utkání budou řídit delegovaní rozhodčí.

 

Rozlosování turnaje: (Hraje se 2x30 min.O 3.místo a finále 2x35.min.Při nerozhodném výsledku se kopou penalty).

 

13.00       Lipovec – SK Olympia Ráječko

14.15       Vilémovice – Olomučany

15.30       0 3.místo

16.45       Finále

 

 

28.6. se v Brně uskutečnil Losovací aktiv,kde byly rozlosovány krajské soutěže všech kategorií pro nadcházející ročník 2017-18.

Našeho oddílu se tentokrát týkala pouze kategorie mužů,koNkrétně I.B. třída,sk.A.Začíná se 2.kolem o víkendu 12.-13.8.2017.

Nováčky (a to úplnými) jsou Vysočany (OFS Blansko) a Kobeřice (OFS Vyškov),po roce se k nám vracejí Medlánky a nově i Křenovice.

Oproti minulé sezóně chybí kromě postupujícího Startu Brno a sestupujících Rudice a Černé Hory také Slovan Brno,který byl přeřazen do skupiny B

A jaký bude náš program ?

 

13.8. 16.30 LIPOVEC-BABICE

20.8. 14.00  VILÉMOVICE-LIPOVEC     POZOR ZMĚNA !!!!!!!

27.8. 16.30  LIPOVEC-PAČLAVICE/DĚTKOVICE

3.9.   16.00 ČEBÍN-LIPOVEC

10.9. 16.00  LIPOVEC-VYSOČANY

16.9. 10.30  MEDLÁNKY-LIPOVEC             SO

24.9. 15.30  KŘENOVICE-LIPOVEC

1.10. 15.00  LIPOVEC-RÁJEC-JESTŘEBÍ

7.10. 15.00  KOBEŘICE-LIPOVEC              SO

15.10.15.00 LIPOVEC-PODOLÍ                  

21.10. 14.30 SOBĚŠICE-LIPOVEC             SO

29.10. 14.00 LIPOVEC-JEDOVNICE

4.11. 14.00   SLAVKOV-LIPOVEC              SO

 

Přihlásili jsme se rovněž do Krajského poháru,který startuje 1.předkolem 26.července.

Naše mužstvo vstoupí do soutěže ve 2.předkole v neděli 30.července,kdy nastoupíme na hřišti soupeře,který vzejde z duelu Šošůvka/Jedovnice.

V případě vítězství přivítáme v rámci 1.kola 6.srpna od 17.00 celek Ráječka.

 

24.3.2017 VLOŽEN ROZPIS PRO JARO 2017

DATUM

MUŽI

Dorost

Žáci STARŠÍ 8+1

ŽÁCI MLADŠÍ 7+1

PŘÍPRAVKA 5+1

 

25.-26.3

BABICE-L                 SO       

15.00           odjezd 13.45          

LETOVICE -L                

15.00              odjezd 13.30                 

---------------------------

-------------------------

---------------------------

2.4.

L-PODOLÍ                  

15.30                    

L-ŠLAPANICE                

13.15                                                 

JEDOV./KOTVRDOV-L

10.00              odjezd 9.15      

L-RÁJEČKO               SO

16.00            

--------------------------------

8.-9.4.

SLOVAN BRNO-L    SO

13.00           odjezd 11.15       

BUČOVICE/LETONICE-L

13.15              odjezd 11.30     

L-ŽIJEME HROU B       SO                    

9.00                

L-JEVÍČKO                SO

 10.30                         

----------------------------

16.4.

L-SOBĚŠICE          

16.00               

L-TIŠNOV                         

13.45         

CETKOV/OPATOV-L 

14.00               odjezd 12.15         

JEDOVNICE-L           

10.00              odjezd9.15                                                       

JEDOVNICE;OSTROV/VIL -L    SO

  9+10.30          Jedovnice odjezd 8.15                  

20.-23.4.

ČERNÁ HORA-L       SO

16.00           odjezd 14.30       

ROUSÍNOV-L               SO               

13.00               odjezd 11.45               

ADAMOV/BÍLOV.-L   SO            

 12.30            odjezd 11.15             

L-OLEŠNICE/ŽH     

10.00                                  

L-VYSOČANY                        CT

17.00      

29.-30.4.

JEDOVNICE-L         SO     

16.30          odjezd 15.30          

KUNŠTÁT-L            

14.00              odjezd 12.30                

 DOLNÍ LOUČKY-L     

10.30              odjezd 8.45            

BLANSKO B -L  

10.00             odjezd 8.45                

 

L-RÁJEC,RÁJEČKO               SO 

9+10.30   Lipovec              

3.5.

-----------------------

-----------------------

-----------------------

 ----------------------

 LIPŮVKA-OLOMUČANY-L

*             Olomučany odjezd

6-7.5.

L- RUDICE

16.30        

L-BRANKOVICE/NESOV

13.45              

L-SVITÁVKA/VÍSKY. SO

16.00         

L-ŽIJEME HROU B           

10.00                   

SVITÁVKA/KNÍNICE-L           

  *              Vysočany odjezd

13.-14.5.

ČEBÍN-L           

16.30          odjezd  15.00           

FKD-L                          SO

13.15             odjezd 12.00                

LETOVICE-L

10.00                 odjezd 8.30

KNÍNICE-L                SO

13.30            odjezd 12.00                     

L-BENEŠOV;OPATOVICE     SO

14.30+16             Lipovec

17.5.

----------------------

-----------------------

 

 

LETOVICE A+B-L

 *                Vysočany odjezd

20.-21.5.

L-PAČLAVICE        

16.30          

 L-BOHUNICE/BYSTRC

14.15               

L-ŠOŠŮVKA                 SO                              

17.00               

--------------------

L-DOUBRAVICE                    SO                   

13.30                         Lipovec

25.-28.5.

SLAVKOV-L              SO

16.30           odjezd 14.45

KNÍNICE-L                  SO

16.30            odjezd 15.00

KNÍNICE-L                         

10.00                 odjezd 8.30      

BENEŠOV/KOŘ –L   ČT  

17.00            odjezd 15.30                     

L-ŽIJEME HROU A+B                              

*Vysočany  odjezd

4.6.

L-VILÉMOVICE   

16.30          

L- HOŠTICE                              

14.15                

BOSKOVICE B-L       

10.00                 odjezd 8.45          

L-LETOVICE        

10.00    

 BOSKOVICE B+A            ST 31.5.

16+17.30  Boskovice odjezd  14.45

10.-11.6

RÁJEC-L

16.30           odjezd 15.15

 

RÁJEČKO-L                 SO

14.15             odjezd 13.00

 

L-RÁJEČKO/SLOUP     SO         17.00              

---------------------------

BLANSKO B+A

                   Blansko odjezd

 *                        

18.6.

L-START BRNO            

16.30             

L-DĚDICE                                     

14.15                                                   

-----------------------------

L-DRNOVICE

10.00            

------------------------------------

 

Utkání ozn. * -čas a termín bude upřesněn (dosud není znám)

 

17.1. 2017 VÝSLEDKY ANKETY FOTBALISTA ROKU

Fotbalistou roku 2016 se stal JAN KOUDELKA.

Výkonný výbor OFS Blansko uspořádal v Zámeckém skleníku v Boskovicích vyhlášení XIV. ročníku ankety FOTBALISTA roku 2016

  Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii:

  1. Koudelka Jan  FK Blansko /FC Boskovice

  2. Trtílek Jan  FK Blansko

  3. Janda Jan  SK Jedovnice

  4. Martínek Lukáš  FC Boskovice

  5. Gromský Petr  FK Blansko

  6. Matuška Jan  TJ Sokol Rudice

  7. Preč Antonín  FC Boskovice

  8. Nečas Jan  FK MKZ Rájec Jestřebí

  9. Keprt Daniel  SK Olympia Ráječko

10. Sehnal Martin  SK Olympia Ráječko

11. Juran David  FK Blansko

 

V kategorii dorostenec roku:

Feik Tomáš  FK Blansko, v užší nominaci Havelka Jan FC Boskovice

 

V kategorii žák roku:

Alexa Štěpán  FC Boskovice, v užší nominaci Janíček Martin  FC Boskovice

 

V kategorii hráč přípravky roku:

Chmelíčková Sára  Žijeme hrou, v užší nominaci Všianský Tadeáš  FC Boskovice

 

V kategorii trenér roku:

Veselý Zdeněk  FK Blansko, v užší nominaci Havlíček Jan FC Boskovice

 

V kategorii rozhodčí roku:

Kosička Libor

 

VV OFS vybral osobnosti, které byly uvedeny do síně slávy OFS Blansko:

Kolář Jindřich  Sokol Benešov

Študent Ivan  FK Blansko

 

13.1.2016 POZVÁNKA NA PLES

 

                    

Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu,

na slavnostní vyhlášení XIV. ročníku  ankety

                                               FOTBALISTA ROKU 2016

Slavnostní večer se uskuteční v pátek 13. ledna 2017 od 18,00 hod v boskovickém zámeckém skleníku.

Anketa, které se zúčastnilo 29 okresních klubů probíhala dvoukolově. V prvním kole měly kluby nominovat po třech uchazečích v každé z kategorií. Z nich byl o prvenství v jednotlivých kategoriích udělán seznam, ze kterého měly kluby v mužské kategorii přidělit nominovaným hráčům pořadí od 1. do 11. U ostatních kategorií od 1. do 3. Muži podle toho, na které místo je ten který oddíl nominoval, dostávali body od 11. do 1. U ostatních kategorií to bylo od 3. do 1. bodu.

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii, bude vybráno z těchto hráčů:

Gromský Petr FK Blansko, Janda Jan SK Jedovnice, Juran David FK Blansko, Keprt Daniel SK Olympia Ráječko, Koudelka Jan FK Blansko, Martínek Lukáš FC Boskovice, Matuška Jan ml. Rudice, Nečas Jan FK Rájec-Jestřebí, Preč Antonín FC Boskovice, Sehnal Martin SK Olympia Ráječko, Trtílek Jan FK Blansko.

V kategorii dorostenec roku:

Feik Tomáš FK Blansko, Havelka Jan FC Boskovice, Prudil David FK Blansko.

 V kategorii žák roku:

Alexa Štěpán FC Boskovice, Farník Tomáš FK Blansko, Janíček Martin FC Boskovice.

 V kategorii hráč přípravky roku:

Chmelíčková Sára Žijeme hrou, Jurášek Tobias ASK Lipůvka, Všianský Tadeáš

FC Boskovice.

 V kategorii trenér roku:

Havlíček Jan FC Boskovice, Helán Pavel TJ Vysočany, Veselý Zdeněk FK Blansko.

 V kategorii rozhodčí roku:

Hlubinka Jakub, Kosička Libor, Nejezchleb Miroslav.

 

VV OFS vybere osobnost, která bude uvedena v síně slávy OFS Blansko.

V ostatních kategoriích mimo mužské, bude vyhlášeni pouze prvního v pořadí. Ceny v jednotlivých kategoriích budou předávat starostové, sponzoři akce a sportovní osobnosti. Mezi vyhlašováními v jednotlivých kategoriích, bude kulturní program. Bude připravena tombola. VV OFS Blansko zve všechny ať sportovce, či nesportovce k účasti na této akci.

 

DATUM

MUŽI

Dorost

Žáci

PŘÍPRAVKA 5+1

PŘÍPRAVKA 5+1

 

26.-27.3.

SOBĚŠICE-L             SO

15.00          odjezd 13.15        

ČAFC BRNO-L                

10.00                  odjezd  8.15                                        

--------------------

-----------------

 

3.4.

L-PAČLAVICE

15.30           

L-ŠLAPANICE

13.15                  

-------------------

-----------------

 

9.-10.4.

SLAVKOV-L            SO

15.00          odjezd 13.15          

CETKOVICE/VÍSKY -L             

13.15                   odjezd 11.30               

-------------------        

-----------------

---------------------

17.4.

L-ČEBÍN

16.00       

L-VEV.BÍTÝŠKA       

13.45       

L-ADAMOV/ŘÍCMAN.         

10.30                 

----------------

-------------------                    

23.-24.4.

ROUSÍNOV B –L                    

16.00           odjezd 14.30           

DĚDICE-L                                  

13.30                  odjezd 12.15              

DRNOVICE-L      SO

13.45            odjezd 12.30       

----------------

-------------------  

1.5.

L-RÁJEC

16.30       

L-BUČOVICE

14.15                  

L-JEDOVNICE

17.30     5.5.

 ---------------      

-------------------                         

7.-8.5.

VYŠKOV B-L

16.30           odjezd 15.00

FKD-L                 SO

12.45                  odjezd 11.30

V.OPATOVICE-L      SO

10.00             odjezd 8.15

----------------

-------------------

10.5.

--------------------           

-------------------------                

BENEŠOV/KOŘENEC-L

18.00          odjezd  15.45  3.5.        

------------------

-------------------     

14.-15.5.

L-LÍŠEŇ C               

16.30           

L-LETONICE

14.15                  

L-SLOUP/VYSOČANY

10.30

L-OSTROV/VIL         SO

10.30                    Lipovec

 ------------------

                                    

21.-22.5.

PODOLÍ-L                  SO

16.30           odjezd 14.45

BRANKOVICE-L

13.15                 odjezd 11.30

CETKOVICE-L       SO

14.00            odjezd 12.15

 L-LAŽANY               NE

9.00                   Lažany

 L-OLOMUČANY                   NE

  10.00                                  odjezd  7.30

25.5

----------------------

----------------------

L-BLANSKO B           ST

17.00

----------------------

---------------------

28.-29.5.

L-VILÉMOVICE

16.30          

L-LETOVICE                

14.15                 

L-ŠOŠŮVKA

10.30          

L-DOUBRAVICE     SO

9.00                   Lipovec

L-V.OPATOVICE                   SO

10.30

4.-5.6

MEDLÁNKY-L       SO

16.30           odjezd 14.30

 

TIŠNOV-L                         SO

13.30                odjezd 11.45

 

BOSKOVICE B-L       SO

16.15           odjezd 15.00        

 L-KNÍNICE A                                           

 10.00                     Ostrov

L-KNÍNICE B                        

11.00                                      odjezd  9.15                  

11.-12.6.

L-JEDOVNICE              

16.30         

L-ROUSÍNOV                                           

14.15                                                   

ŽIJEME HROU B-L

11.00          odjezd 9.30

BENEŠOV/KOŘ A-L  NE                            

 9.00               Benešov

BENEŠOV/KOŘ B-L                NE   

 10.30                                      odjezd 7.45                        

18.-19..6.

ČERNÁ HORA-L         

16.30           odjezd  15.00

RÁJEČKO-L                     SO                 

14.15                  odjezd 13.00

L-RÁJEČKO       

10.30  

---------------------------

---------------------------------

 

Přípravka hraje formou dvojzápasů na místě stanoveném  rozpisem

Utkání ozn. * -čas a termín bude upřesněn (dosud není znám)

25.LEDNA 2016-první přípravný zápas-viz sekce Muži-zimní příprava 2016

12.LEDNA 2016